HAKKIMIZDA

 

Uzmanlar Grup olarak sanayi sektöründe  1986 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.

Makina imalatı,talaşlı imalat,sac metal işleme konusunda tecrübeli olan Uzmanlar makina;kuruluşundan itibaren birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Bu projeler arasında Endüstriyel Tesis, Çelik Konstrüksiyon Fabrika, Çelik Konstrüksiyon Depo, Çelik Konstrüksiyon Hangar, Çelik Konstrüksiyon evler, Çelik Raf Sistemleri, Çelik Konstrüksiyon Çatı, Çelik Merdiven Sistemleri, Prefabrik Ev ve özel CNC  Ferforje İmalatı gibi çeşitli işler bulunmaktadır.

Uzmanlar Makine,  çağdaş teknolojiler ve bilişim olanaklarının azami kullanımıyla hizmet ve ürün sunmak ve bu doğrultuda yaptığı çalışmalarda kalite, sürat ve uygun mali koşulları esas almayı hedeflemektedir. Müşterilerinin, çalışanlarının ve tüm toplumun yaşam kalitesinin artırılmasını kaynakların etkin kullanımıyla en yüksek faydayı sağlamayı, güvenilir, meslek ahlakına sahip ve uyumlu olmayı başlıca kurumsal özellikler haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Uzmanlar Grup olarak kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz.

Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makine ve ekipmanlarımızın gelişimine yatırım yapmaya sürekli devam ediyoruz. Bu sürecin devamını sağlayan sistemimizin kendisi de zamanın şartlarına,  inovasyon bilincine ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.

Uygun projelerinizde birlikte çalışabilmek umuduyla saygılarımızı sunarız.

                                                                                                      Nazım AHIAKIN

                                                                                                           Genel Müdür

                                                                                                                                            

 

Site Tasarımı UgurSevimli